Microsoft заморозить підвищення зарплат працівників цього року. Економлять на людях, щоб вкластися в ШІ

11 мая, 2023 Нет комментариев

Microsoft заморозить підвищення зарплат працівників цього року. Економлять на людях, щоб вкластися в ШІ

Microsoft не індексуватиме зарплати співробітникам (Фото:wolterke/Depositphotos)

Технологічний гігант Microsoft не індексуватиме зарплати співробітників цього року. Заощаджені гроші спрямують на розвиток штучного інтелекту.

Технологічний гігант Microsoft заявив, що у 2023 році ухвалив рішення не підвищувати зарплати співробітникам, які працюють фул-тайм.

Про це пише Bloomberg з посиланням на повідомлення глави компанії Сатьї Наделли у внутрішній розсилці.

Заморожування індексації зарплат підтвердив агентству і представник Microsoft.

«На рівні компанії ми розуміємо, що повинні приймати важливі рішення про інвестиції у співробітників для того, щоб одночасно рухатися в економічному середовищі, що змінюється, і здійснювати великі платформні зміни», — заявили в компанії.

Наделла пояснив цей крок необхідністю отримання «достатню прибутковість» для інвестування у розвиток штучного інтелекту.

Глава компанії зазначив, що Microsoft розгляне можливість підвищення ставок для співробітників із погодинною оплатою праці, але розміри премій та бонусів співробітникам у вигляді акцій залишаться на колишньому рівні.

Раніше техногігант Microsoft підтвердив плани скоротити штат приблизно на 10 тис. працівників. Загалом технологічні компанії з початку 2023 року звільнили та скоротили майже 56 тисяч співробітників у всьому світі.