Швидка реакція. Суд знову заарештував корпоративні права Укрнафтобуріння

04 мая, 2023 Нет комментариев

Швидка реакція. Суд знову заарештував корпоративні права Укрнафтобуріння

Укрнафтобуріння знову заарештували (Фото:Укрнафтобуріння via Facebook)

У Держбюро розслідувань повідомили про повторний арешт корпоративних прав Укрнафтобуріння.

Суд за повторним клопотанням Офісу Генпрокурора та ДБР знову заарештував і передав до АРМА корпоративні права підприємства, яке протиправно надало надра Сахалінського нафтогазового родовища.

Про це йдеться у повідомленні Держбюро розслідувань.

У ДБР застерегли «зацікавлені» особи від рішень про скасування арешту інших заарештованих підприємств і обіцяє діяти так само швидко та принципово.

У квітні цього року суд передав до управління АРМА акції однієї з найбільших газовидобувних компаній України – Укрнафтобуріння.

Арешт акцій відбувся у рамках справи про промислову розробку найбільшого в Україні розвіданого Сахалінського родовища газу в Харківській області.

Тоді суд заарештував корпоративні права чотирьох підприємств — Укрнафтобуріння, ТОВ Сахалінське, ТОВ Сіріус-1, Іст Юроуп Петролеум (раніше — Голден Деррік).

3 травня стало відомо, що компанія Укрнафта просить передати їй контроль над корпоративними правами Укрнафтобуріння, яку держава нещодавно забрала у Ігоря Коломойського та партнерів.

Раніше 4 травня Печерський райсуд Києва скасував раніше винесене ним рішення про арешт корпоративних прав Укрнафтобуріння за клопотанням адвоката компанії.