Вечірні години. Українців знову закликали заощаджувати електроенергію

16 мая, 2023 Нет комментариев

Вечірні години. Українців знову закликали заощаджувати електроенергію

Українців знову просять економити світло (Фото:unsplashNikola Johnny Mirkovic)

В енергосистемі України значно знизився доступний обсяг потужності та резервів. Тому українців закликають заощаджувати електроенергію.

Про це повідомляє Укренерго на своїй сторінці у Facebook .

Зменшити навантаження на енергосистему

Причина зменшення обсягів — зупинені на ремонт енергоблоки електростанцій, які зазнали масованих ракетних та дронових ударів росіян протягом осені-весни.

У компанії закликали допомогти енергосистемі стабільно працювати, зменшивши своє споживання у вечірні часи – з 19.00 до 22.00.

«Вимкнувши кілька електроприладів або використовуючи їх вдень чи вночі, ви допомагаєте зменшити навантаження на енергосистему та полегшити її балансування», — додали у прес-службі.

Остання ракетна атака Росії не нанесла шкоди українській енергетиці

Водночас, за даними Укренерго, нічна масована ракетна та дронова атаки росіян по Україні не завдали нових пошкоджень енергетичній інфраструктурі.

Натомість, учора в прифронтових регіонах внаслідок російських обстрілів було пошкоджено одну з магістральних ліній електропередачі, що здійснює видачу потужності електростанції на сході країни.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням уряду старі тарифи на електроенергію для побутових споживачів діють до 31 травня. Є велика ймовірність того, що суми у платіжках за світло змінюватимуться вже у червні-липні 2023 року.