АРМА оскаржить рішення суду про скасування права власників мережі EVA на управління виробником Ушастого няня

28 сентября, 2023 Нет комментариев

АРМА оскаржить рішення суду про скасування права власників мережі EVA на управління виробником Ушастого няня

Вінницяпобутхім виробляє випускає продукцію багатьох торгових марок, серед яких: Сарма, Невская Косметика, Ушастый нянь (Фото:EVA)

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) вже найближчим часом подасть апеляцію на рішення Київського окружного адміністративного суду про скасування призначення компанії Крайтекс-Сервіс управителем Вінницяпобутхім.

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

На заводі вироблялись порошки та миючі засоби російською компанією Невська косметика Віктора Кононова та Володимира Плесовських під ТМ Ушастий нянь, Сарма, Мистер Чистер, Лотос, Макс тощо.

Зазначається, що у червні 2023-го Крайтекс-Сервіс Руслана Шостака та Валерія Кіптика (які також володіють мережами магазинів Eva та Varus) зміг налагодити виробництво: підприємство вклало в актив близько 60 млн грн. З того часу компанія почала сплачувати гарантійні внески до бюджету та погасила заборгованість за комунальні послуги (близько 2 млн грн).

Також 25 серпня Крайтекс-Сервіс переказало до державної скарбниці 7,1 млн грн, що дозволяє вважати компанію прикладом ефективного управління арештованим майном, заявили в АРМА.

«У наступні місяці Агентство очікувало від законно обраного управителя ще більших грошових відрахувань від менеджменту активів Вінницяпобутхім. Адже у середині вересня під час зустрічі з представниками Крайтекс-Сервіс я наполягала на підписанні додаткової угоди з управителем заводу для збільшення надходжень до державного бюджету», — прокоментувала голова АРМА Олена Дума.

Крім того, управитель арештованим активом планував досягти чистої річної дохідності у розмірі 73 млн грн, що позитивно вплине на темп наповнення державного бюджету. Також Крайтекс-Сервіс оголосило про потенційне розширення зі 100 до 150 найменувань продукції та збільшення кількості робочих місць до 150.

То ж Агентство вважає неконструктивним судовий позов компанії МДМ, яка програла конкурсний відбір на управління активами Вінницяпобутхім. МДМ у своїх конкурсних пропозиціях від 02 листопада 2022 року запропонувало дохід до державного бюджету у розмірі 2 млн та орієнтувалось на винагороду за управління підприємством у розмірі 30% від чистого доходу. Водночас Крайтекс-Сервіс перемогло у конкурсі з пропозицією перераховувати до державної скарбниці 3,7 млн та заробляти на менеджменті заводом 25% від чистого доходу.

Як повідомляє Крайтекс-Сервіс у коментарі NV, компанія не погоджується з винесеним судом рішенням і подаватиме апеляцію.

Раніше повідомлялося, що Київський окружний адміністративний суд скасував рішення АРМА про вибір управителями підприємства Вінницяпобутхім Крайтекс-Сервіс.

У липні 2022 року заарештовані активи Вінницяпобутхіму, які належать російській компанії Нєвская космєтіка, передали до управління АРМА. За результатом конкурсного відбору право відновити роботу та стати управителем активів підприємства отримав Крайтекс-Сервіс.

АРМА оскаржить рішення суду про скасування права власників мережі EVA на управління виробником Ушастого няня

Дайджест NV Преміум Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV Підпишись Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю