Велика платіжна система запустила платформу цифрової спільноти для підприємниць

12 июня, 2023 Нет комментариев

Велика платіжна система запустила платформу цифрової спільноти для підприємниць

Visa запустила платформу цифрового ком’юніті для підприємниць Східної Європи (Фото:CoWomen Unsplash)

Платіжна система Visa запустила платформу цифрової спільноти для підприємниць She’s Next.

Платіжна система Visa оголосила про запуск платформи цифрового ком’юніті She’s Next для підприємниць з країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Платформа об’єднає підприємців з різних країн і створить можливості для нетворкінгу, обміну досвідом та розширення бізнесу на міжнародному рівні.

У компанії зазначили, що учасниці попередніх проєктів She’s Next з різних країн легко знаходять спільну мову на основі однакових інтересів і цінностей.

Результати опитування серед власників бізнесу з країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, проведеного компанією торік, засвідчили, що 85% респонденток готові приєднатися до міжнародної спільноти підприємців.

Платформа цифрового ком’юніті She’s Next надасть користувачам можливість:

  • заповнити детальну анкету під час реєстрації, вказавши свою країну та професійну галузь, що цікавлять країни, мету перебування на платформі, щоб далі отримувати таргетовану допомогу від ком’юніті-менеджера;
  • знаходити бізнес-партнерів;
  • розвивати свій особистий бренд і підвищувати впізнаваність свого бізнесу, публікувати пости та матеріали;
  • знаходити менторів за власним запитом і ставати менторами, бажаючи ділитися знаннями та досвідом;
  • брати участь в обговореннях, вебінарах, подіях;
  • дізнаватися про заходи та можливості в рамках She’s Next Empowered by Visa у своїй та інших країнах.

Сайт, на якому розміщена платформа, містить різноманітний контент, доступний усім. При цьому сама платформа — частина сайту, доступна тільки для зареєстрованих користувачів. Вона включає всі функції професійної соціальної мережі (стрічку новин, групи за інтересами, інструменти для створення публікацій та обміну повідомленнями) і дасть змогу лідерам і підприємцям спілкуватися, знаходити ділові контакти, менторів, постачальників або інвесторів, а також розвивати особистий бренд.

Платформа цифрового ком’юніті She’s Next відкрита для всіх, хто цікавиться підприємництвом, навіть тим, хто ще не має свого бізнесу.

Раніше повідомлялося, що компанія Visa відкриває в Польщі новий глобальний — перший для Visa в Центральній і Східній Європі.